kayros (kayros_81) wrote,
kayros
kayros_81

Як написати ідеальну курсову роботу

http://referati.pp.ua/wp-content/uploads/2009/03/1.jpgКурсові роботи студенти починають писати починаючи з третього курсу. Про те, що студент відразу зрозуміє всі тонкощі шанс невеликий. Проблеми можуть виникнути вже на початку роботи. Студент може тиждень читати словосполучення літер поки зрозуміє всі тонкощі теми. А скільки часу потрібно буде витратити на всю роботу? Багато!
Є лише один варіант, коли з першого разу все гладко. Або ви маєте науковий ступінь, або ви замовили роботу. Якщо людина не має досвіду, то навчитись вона може лише в процесі. Часто цей процес і довгий, і болісний. Потрібно виконати ряд вимог. Так курсова робота повинна бути оформлена належним чином. Вона повинна включати титульну сторінку, зміст, вступ, основну частину, висновок, список використаної літератури, додатки.
[more]
Я хочу дати вам кілька порад, як написати розумно без витрачання зайвого часу гарну роботу.
 
 • Порада№1. В написанні роботи є головне правило – нічого не боятися. Ви в написанні роботи не самі. В вас є науковий керівник. Науковий керівник, це не просто викладач, що має перевірити і контролювати вашу роботу. Це ще й людина, що має вам допомагати, консультувати. Якщо ви не знали, то у викладачів у картці їх навантаження виділені години на їх роботу з вами, які до того ж оплачує держава( в державних вузах). І повірте, якщо ви старанно все робите, і викладач це помітить відмінно вам гарантовано. Не бійтесь стукати в двері і їх відчинять!
 • Порада № 2. Найбільша проблема більшості це час. Коли перші емоції пройшли ви вже знаєте, яка в вас тема, в якого саме викладача ви пишете, тоді настає другий найголовніший етап – це розподіл часу на виконання роботи. Якщо ви думаєте, що зараз погуляю, а потім місяць з бібліотекою зустрічатимусь, а не з своїм хлопцем. Повірте, не вийде! Не тіште себе ілюзіями! В друзів як були день народження так і будуть, а ще й сесія наближатиметься.
  А ви початківець - це ваша перша робота. Я не говорю, щоб ви закрились від усього світу – ні. Розрахуйте час так, щоб на кожен розділ у вас було не менше двох тижнів. (приблизно 1-2-години кожного дня). Не сподівайтесь, що сяду в суботу і все дороблю, що було не зроблено минулого тижня. Ви витратите принаймні годину, щоб розібратись що ви робили. А ще на оформлення роботи вам знадобиться тиждень. Найкращий варіант – готова робота за три тижня до захисту. Поки викладач її перечитає( нарешті перечитає). А тепер не для викладачів. Скільки разів ви не будете приносити роботу, все одно будуть коментарі і їх бажання щоб ви, ще щось доробили. Інколи навіть змушують дописати розділ апелюючи тим, що в вас є час. Готова робота за три тижні, це гарантія вашої спокійної нервової системи в разі перенесення захисту. Від надзвичайних ситуацій і форс-мажорів ніхто вас не застрахує.
 • Порада № 3. Вся інформація має зберігатись на різних носіях не менше чим в двох копіях ( перевірено досвідом).
 • Порада №4. Після детального планування йдіть у бібліотеку. Відразу ретельно записуйте, всі джерела інформації.
 • Порада № 5. Вибравши напрям роботи, не дуже сильно закопуйтесь в книги. Ви розпорошуєте свій час. Ви маєте різко вибрати напрям роботи і не витрачати час на переглядання.
 • Порада № 6. Чим більше використаної нової літератури, звітів управлінь, карт чим більша гарантія, що вас похвалять.
 • Порада 7. Пишіть легко. Синоніми для термінів складно підібрати, але намагайтесь. Використовуйте, різноманітність словосполучень, вони додадуть різнобарвності, стилістичного наповнення тексту.
 • Порада 8. Не ігноруйте експерименти. Книги ваші викладачі вже всі давно перечитали. Вони їх не просто перечитали, вони по них до пар готуються. А от експерименти, фотографії – це дійсно нове, цікаве. І вони частенько використовують їх у своїх статтях, на парах.
 • Порада 9. Наочність готуйте заздалегідь.
  Не вважаючи на всі поради дехто невзмозі написати курсову роботу самотужки або він не має достатньо часу. У такому разі йому допоможе агентство по написанню дипломних на замовлення "Магістр"!
 Вже протягом трьох років воно рятує горе-учнів від фіаско на учбові сцені.Робітники агентства «Магістр» гаратують якість своєї праці та забеспечують повний супровід до захисту. Низькі ціни будуть примною несподіванкой для всіх!
 Агентство «Магістр» - надійний партнер, і Ви в цьому переконаєтеся!

Subscribe

Buy for 20 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments